Szkoła Tańca Orientalnego Perfekta to magiczne miejsce, dzięki któremu przeniesiesz się w piękniejszy świat. Pomożemy Ci się odprężyć i zadbać o siebie.
 
Historia

Historia naszej Szkoły Tańca Perfekta zaczęła się w 2005 roku. Pierwsze  zajęcia fitness były prowadzone jeszcze pod szyldem Figury w małej salce przy ul. Abrahama. Już wtedy budowaliśmy zaufanie u pierwszych Klientek. Wszystko szło po naszej myśli, a grupy się rozwijały.

Jednak pewnego dnia nastąpiły zmiany…

Pojawiła się u nas Brygida z propozycją prowadzenia zajęć Tańca Brzucha. Mieliśmy pewne obawy, gdyż to była dla nas nowość. Nie wiedzieliśmy czy taka propozycja spotka się z zainteresowaniem naszych Klientek, ale mimo to postanowiliśmy zaryzykować. Ku naszemu zaskoczeniu Tańcem Brzucha zaczęło się interesować coraz więcej osób i tworzyliśmy coraz to nowsze grupy.

 
Grupy

Zespół RASHA powstał około 10 lat temu, kiedy nasze drogi spotkały się na zajęciach Tańca Brzucha w Klubie osiedlowym Figura przy ul. Abrahama 2a/1. "Każda z nas tańczyła już wcześniej, ale dopiero wspólnie spędzane chwile, a przede wszystkim pasja i miłość do tańca zrodziły pomysł powstania grupy. Mamy już za sobą wiele udanych występów, ale jesteśmy pewne, że te największe dopiero przed nami… Nasza grupa regularnie trenuje, spotykając się na zajęciach i dzień po dniu podnosząc swoje umiejętności. Taniec Orientalny daje nam wiele radości, satysfakcji, mnóstwo wrażeń i przyjemności."

 

Zespół Gezira - to zespół, który powstał w czerwcu 2013 r. Dziewczęta mają już wiele występów na Orientalniku za sobą i pokazywały nam się już w różnych stylach tanecznych.

 

 

Zespół LAYLA - Swoją przygodę z tańcem rozpoczęły 4  lata temu. Od tamtej pory razem zgłębiają magię świata orientu i  realizują taneczne marzenia.

 

Grupa Latifa - swoją przygodę z tańcem orientalnym dziewczyny rozpoczęly w lutym 2018. Mimo krótkiego stażu, zespól Latifa zachwycił widzów swoim debiutem podzas XVI edycji Festiwalu Tańca Orientalnik.

Grupa Amani - dziewczyny mają już ponad dwu letni staż. Każdy ich występ na festiwalu jest pełen zaangażowania i dobrych synchronów.

Grupa Sahar - grupa średnio zaawansowana, ktra na swoim koncie ma już wiele wspaniałych występów.