Aktualności:

Rusza nabór do nowej grupy TAŃCA BRZUCHA💃
 
Nie musisz nic umieć❗️Wszystkiego Cię nauczymy 🥰
Każdy piątek 19.00 ul. Guderskiego 3, GOCŁAW
Pierwsze zajęcia - GRATIS🍀
Na zajęciach nauczysz się podstawowych figur tańca orientalnego, poznasz ćwiczenia, które pomogą Ci szybciej przyswajać figury oraz poprawisz swoją ,kondycję fizyczną ❤
 
Zapisy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 🖲
511 046 136☎️
Rozpocznij przygodę swojego życia🤩

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Archiwum

Taniec brzucha od podstaw! ?? Rusza nabór do nowej grupy tańca orientalnego? Zajęcia dwa razy w tygodniu poniedziałek i środa godzina 19.00❗️

Od dawna marzyłaś o przyjściu na zajęcia Tańca Brzucha ale nie miałaś odwagi? U nas z pewnością się odnajdziesz i odzyskasz pewność siebie! Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i zajęcia w kameralnych grupach.

Zadzwoń 511-046-136 lub napisz⬇️
messenger
żeby już dziś zarezerwować sobie miejsce w grupie.
Start zajęć planowany jest na 27.01.
Lokalizacja:
Gocław
ul. Konrada Guderskiego 3
http://www.taniec-orientalny.waw.pl/index.php/cennik.html
Do zobaczenia w Perfekcie! 

 

 

Warsztat - Woal od zera.?Data: 24.11.2019 r.✅
Nigdy nie tańczyłaś z woalem? Ten warsztat jest dla Ciebie!!!

Najbardziej popularny rekwizyt w tańcu orientalnym. Zwiewny, kolorowy fragment lekkiego materiału, wprowadza tancerkę na scenę lub jest integralną częścią całego występu. Subtelnie podkreśla ruchy i urozmaica każdy pokaz. Na warsztatach nauczysz się podstawowych figur z tym efektownym rekwizytem oraz postarasz się wprawić go w ruch, bazując na obrotach i arabeskach.
Nie musisz posiadać własnego woalu‼️ Zgłoś brak przy zapisie, a przygotujemy go dla Ciebie❤️❤️❤️
Godzina 18.00 – 20.00
Cena: 40 zł
Zapisy do 20.11
Szkoła Tańca Perfekta
Prowadzi: Aleksandra Orzepińska
Wymagane minimum 3 miesiące regularnej nauki Tańca Orientalnego.

 

SLOW IT DOWN MAKE IT FLOW -
Zwolnij i odpłyń w głębiny Tribalu.
Warsztat 2h 17.00-19.00 17.11.2019 r.
Szkoła Tańca Perfekta
Cena: 50 zł do 7.11
70zł po 7.11

W pędzie dzisiejszego świata zapominamy, że warto czasem zwolnić. Nie tylko w życiu codziennym ale i w tańcu. Chcemy więcej, szybciej a zapominamy, że gdy zwolnimy i zaczniemy eksplorować tę przestrzeń możemy naprawdę odkryć wiele piękna w nas samych jak i w otaczającym nas świecie.

Na tych warsztatach zagłębimy się w tematykę płynność w tańcu. Poznamy najbardziej rozpoznawalne ruchy i kombinacje ze świata Tribal Fusion. Zaczniemy od konkretnej wzmacniającej rozgrzewki aby z dobrze przygotowanym ciałem dać się poprowadzić w hipnotycznej medytacji ruchu. Rozpracujemy wszystkie ruchy bazujące na 'osemkach', kołach i ondulacjach (falach). Sprawimy, że nasze ciało, umysł jak i dusza będą nasycone, szczęśliwe i wdzięczne. Cały ten proces pozwoli Tobie nie tylko rozwinąć i poszerzyć swoje umiejętności czy też wzmocnić ciało w tańcu ale również pozwoli Ci na odnalezienie swojej wewnętrznej siły, kobiecości i pewności siebie.

Do zobaczenia na sali! 
Prowadzi: Sara Ziółkowska ?
Poziom warsztatów: potrzebne nam będą podstawy orientalne lub tribalowe.

 

Orientalny Maraton 29.09.2019 r.??? Start godzina 18.00!
2h tańca + 15 minut stretchingu.
Prowadzi: Aleksandra Orzepińska
Specjalnie przygotowany program tak, aby dać radę tańczyć przez 2h bez przerwy. Tak, bez przerwy! Muzyka będzie złączona w blok 2h z czterema zwolnieniami na chwilę wytchnienia (praca rąk, zwolnione ruchy bioder itp.) oraz z 30s wyciszeniem na uzupełnienie płynów co 20 minut. Solidna porcja rozrywki (❗️) i przejście po wielu stylach. Po dwóch godzinach intensywnego tańca, obowiązkowe 15 minut porządnego stretchingu na matach?
Dla kogo?
Dla każdego, po minimum 6 miesiącach regularnej nauki, lubiącego się troszeczkę zmęczyć?
Cena: 35 zł
Miejsce: Szkoła Tańca Perfekta
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc ograniczona❗️
Będzie się działo ??

 

Wracamy po wakacjach z nową energią! Start już 2.09.2019!

Wszystkie poziomy zaawansowania, nowe grupy początkujące oraz Tribal Fusion<3

Zapytaj o wolne miejsca -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

***

Wakacje w Perfekcie:)

Dzieci wyjechały na obóz i masz więcej czasu dla siebie? Korki w mieście jakby mniejsze i zastanawiasz się co zrobić z nadmiarem czasu?Chciałabyś rozpocząć naukę tańca brzucha w wakacje?

Dobrze trafiłaś! Od 2 lipca 2 razy w tygodniu, wtorek i czwartek o godzinie 20 będą odbywały się zajęcia grupy początkującej. Kameralna grupa, w miłej, swobodnej atmosferze pomorze Ci szybko zrozumieć podstawy tańca orientalnego. W zakładce grafik znajdziecie wakacyjny rozkład zajęć.

Czekamy na Ciebie! :)

 

 

Nowe grupy Tańca Brzucha od podstaw!

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

Start 17.05 !!!!
Piątek godzina 20:00-21:00 (Gocław)
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My kobiety jesteśmy wiecznie zajęte i na wszystko ciągle brakuje nam czasu, a najbardziej na to, żeby zrobić coś tylko dla siebie.

Dlatego właśnie stworzyliśmy na warszawskim Gocławiu Szkołę Tańca Orientalnego "Perfekta", gdzie możesz zadbać o swoje zdrowie, kondycję i figurę, a jednocześnie odstresować się i zrobić coś tylko dla siebie. 

Piąty Wymiar - Atrium Promenada

Start 01.04 !!!!
Każda pierwsza środa miesiąca 18:00-19:00

To unikatowe miejsce na terenie centrum handlowego Atrium Promenada w którym razem z innymi organizacjami, lokalnymi firmami, pasjonatami różnych dziedzin stworzyliśmy komfortową przestrzeń nieodpłatnych spotkań, regularnych warsztatów, twórczych zajęć oraz przedsięwzięć, które pozwalają na rozwój, rozbudzanie zainteresowań oraz zwiększanie świadomości kulturalnej, artystycznej i naukowej.

Jest nam niezmiernie miło, że nasza szkoła mogła wziąć udział w tak ciekawym wydarzeniu i serdecznie zapraszamy na spotkania.