Orientalny Maraton 29.09.2019 r.🔥🔥🔥 Start godzina 18.00!
2h tańca + 15 minut stretchingu.
Prowadzi: Aleksandra Orzepińska
Specjalnie przygotowany program tak, aby dać radę tańczyć przez 2h bez przerwy. Tak, bez przerwy! Muzyka będzie złączona w blok 2h z czterema zwolnieniami na chwilę wytchnienia (praca rąk, zwolnione ruchy bioder itp.) oraz z 30s wyciszeniem na uzupełnienie płynów co 20 minut. Solidna porcja rozrywki (❗️) i przejście po wielu stylach. Po dwóch godzinach intensywnego tańca, obowiązkowe 15 minut porządnego stretchingu na matach💛
Dla kogo?
Dla każdego, po minimum 6 miesiącach regularnej nauki, lubiącego się troszeczkę zmęczyć😁
Cena: 35 zł
Miejsce: Szkoła Tańca Perfekta
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość miejsc ograniczona❗️
Będzie się działo 💪😍

 

Wracamy po wakacjach z nową energią! Start już 2.09.2019!

Wszystkie poziomy zaawansowania, nowe grupy początkujące oraz Tribal Fusion<3

Zapytaj o wolne miejsca -> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

***

Wakacje w Perfekcie:)

Dzieci wyjechały na obóz i masz więcej czasu dla siebie? Korki w mieście jakby mniejsze i zastanawiasz się co zrobić z nadmiarem czasu?Chciałabyś rozpocząć naukę tańca brzucha w wakacje?

Dobrze trafiłaś! Od 2 lipca 2 razy w tygodniu, wtorek i czwartek o godzinie 20 będą odbywały się zajęcia grupy początkującej. Kameralna grupa, w miłej, swobodnej atmosferze pomorze Ci szybko zrozumieć podstawy tańca orientalnego. W zakładce grafik znajdziecie wakacyjny rozkład zajęć.

Czekamy na Ciebie! :)

 

 

Nowe grupy Tańca Brzucha od podstaw!

Zarezerwuj sobie miejsce już dziś!

Start 17.05 !!!!
Piątek godzina 20:00-21:00 (Gocław)
Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

My kobiety jesteśmy wiecznie zajęte i na wszystko ciągle brakuje nam czasu, a najbardziej na to, żeby zrobić coś tylko dla siebie.

Dlatego właśnie stworzyliśmy na warszawskim Gocławiu Szkołę Tańca Orientalnego "Perfekta", gdzie możesz zadbać o swoje zdrowie, kondycję i figurę, a jednocześnie odstresować się i zrobić coś tylko dla siebie. 

Piąty Wymiar - Atrium Promenada

Start 01.04 !!!!
Każda pierwsza środa miesiąca 18:00-19:00

To unikatowe miejsce na terenie centrum handlowego Atrium Promenada w którym razem z innymi organizacjami, lokalnymi firmami, pasjonatami różnych dziedzin stworzyliśmy komfortową przestrzeń nieodpłatnych spotkań, regularnych warsztatów, twórczych zajęć oraz przedsięwzięć, które pozwalają na rozwój, rozbudzanie zainteresowań oraz zwiększanie świadomości kulturalnej, artystycznej i naukowej.

Jest nam niezmiernie miło, że nasza szkoła mogła wziąć udział w tak ciekawym wydarzeniu i serdecznie zapraszamy na spotkania.