Monika Zdunek

Instruktor tańca brzucha. Z belly dance zetknęłam się blisko siedem lat temu, kiedy to jako jedna z pierwszych zaczęłam uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Brygidę Ossam w klubie Figura. Fascynacja tańcem brzucha przerodziła się w pasję, którą teraz dzielę się z innymi .Przez te lata podnosiłam swoje umiejętności intensywnie trenując, uczestnicząc w licznych warsztatach i zajęciach. Zdobyte doświadczenie dało mi wiedzę, jak powinny wyglądać ciekawe, przyjemne a jednocześnie efektywne zajęcia . Mnie taką pasją zaraziła Brygida, mając wszystko to, co powinien mieć dobry instruktor-miłość do tańca, charyzmę i umiejętności. Wciąż podnoszę swoje umiejętności, tańcząc i trenując każdą wolną chwilę. Taniec brzucha to pasja. Jest niezwykle kobiecy, intrygujący, tajemniczy, a do tego daje ogromne możliwości mieszania różnych stylów, więc każdy może się w nim odnaleźć. Zapraszam na moje zajęcia wszystkich, którzy chcą odmienić swoje życie, poczuć się pewniej, piękniej, albo po prostu miło spędzić czas.

Aleksandra Orzepińska-Kopeć

Założycielka zespołu Varsovia Orient. Pogłębia umiejętności uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez polskie i zagraniczne gwiazdy Belly Dance. Jej ulubiona forma tańca orientalnego to Megance, chociaż ostatnio folklor stał się jej równie bliski.

Ola podczas każdego występu zaraża widownię pozytywną energią. Jako instruktor stara się wydobyć z  kursantek nawet najbardziej skrywane pokłady talentu.

Kamila Jadwicka - Ma

- za co kocham taniec? Przede wszystkim za wachlarz emocji, który można pokazać w tańcu orientalnym, za jego różnorodność.

Moje motto to: Ciało jest moją świątynią, taniec jest moją modlitwą!

- dlaczego Perfekta? Szkoła tańca z iście orientalnym klimatem, gdzie każda osoba to indywidualność a nie jedynie element grupy.

Miejsce gdzie nie tylko tańczymy, ale także nawiązujemy przyjaźnie.

- ulubiona piosenka: :) zmienia się co miesiąc, ale myślę, że w sercu większości tancerek ma swoje miejsce utwór Yearning - Raula Ferrando

Sara Ziółkowska

Warszawska tancerka tribal fusion oraz ATS. Gdy zaczęła tańczyć czas przestał mieć dla niej znaczenie. Każdą wolną chwilę dnia poświęca na szlifowanie swoich umiejętności. 

Sara jest członkinią kilku warszawskich zespołów takich jak Triangle Tribal Project oraz Tiziri Tribal Art, z którym wychodzi poza granice tribalu występując i prowadząc warsztaty razem z Li i Patsy. Jej początki są zakorzenione w oriencie, którego uczyła się pod okiem Camilii. Brała udział w spektaklu East Side Story reżyserowanym właśnie przez Camilię.

Mimo ogromnej miłości do tribalu i ATSu, orientalne korzenie towarzyszą jej zawsze i podchodzi do nich z wielką wdzięcznością i szacunkiem wykorzystując je we własnych choreografiach. Sprawia to, że jej występy są oryginalne i świeże.