Małgosia M.

Bardzo fajny, kameralny klub. Kilka Pań na zajęciach sprawia, że czuję się jak na treningu personalnym. Same korzyści. Instruktorka widzi co i jak się robi i zawsze służy pomocą. Tłumaczy, pokazuje i pilnuje abyśmy my również poprawnie wykonywały każde ćwiczenie.

 
Anna A.

Najlepsza z możliwych atmosfera!!! (...) Tu ludzie przychodzą z miłości do tańca i lubią ze sobą przebywać i razem się wybawić i wypocić. Nigdzie indziej nie ma takiego klimatu i za to kocham to miejsce!!!

 
Sylwia P.

Mam takie miejsce, gdzie wykwalifikowani instruktorzy dbają o moją sylwetkę, kondycję fizyczną i psychiczną - słowem o zdrowie. Owo miejsce to Szkoła Tańca i Fitness Perfekta. Biegam tu prawie codziennie, przynajmniej 1 godz, od 15 lat i nie żałuję ani czasu, ani pieniędzy, które tu zostawiłam. Wielce zadowolona uczestniczka wielu zajęć.

 
Marta 0.

Miła atmosfera stworzona przez wyjątkowych ludzi.

 
Magda L.

Wybrałam Perfektę ze względu na klimat jaki tu panuje. Jest kameralnie- to bardzo cenię. Do tego świetni instruktorzy i miła obsługa. Czego chcieć więcej! Gorąco polecam.

 
Paula M.

Po długich poszukiwaniach odpowiedniego miejsca dla siebie Perfekta okazała się strzałem w 10! Już podczas pierwszych zajęć dało się odczuć profesjonalizm i miłą atmosferę. Nie sposób nie wspomnieć o zaangażowaniu i sercu jakie wkładają w zajęcia instruktorki. Z pewnością będę tu przychodzić regularnie.

 
Krystyna D.

Rewelacyjne instruktorki, dają dużo energii na każdych zajęciach!

 
Marta U.

Myślę, że tak jak wiele z Was najbardziej przyciąga mnie rodzinna atmosfera jaka tu panuje. Uwielbiam tu przychodzić, bo wiem, że spotkam swoje koleżanki (które z resztą tu poznałam) i będziemy razem świetnie się bawić na zajęciach. I co najważniejsze utrzymuję figurę.